תנועת הנוער המכבי צעיר | תנועת הנוער המכבי צעיר
Blacknet.co.il - בניית אתרים
חיפוש


הגשמה
השנה ישנן 7 קבוצות הגשמה: באר שבע, רמת גן, תל אביב, בת-ים, נתניה, קרית גת וכפר הנוער גן ונוף.

החלה ההרשמה לשנת הפעילות תשע"ט
פרטים בסניפים...

קבוצות איתן
השנה נפתחו לראשונה קבוצות איתן בסניפים (איתן- תוכנית המשלבת בין קבוצות הספורט של מכבי לתנועה))

תוכנית ההדרכה ´המדריך למדריך´ יצאה לדרך


ותיקים בתנועה
במסגרת פרויקט ארצי של מועצת תנועות הנוער -ותיקים בתנועה, לוקחים סניפי התנועה חלק בפרויקט ויוזמים פרויקטים משותפים עם ותיקי הישוב

הגשמה
השנה ישנן 7 קבוצות הגשמה: באר שבע, רמת גן, תל אביב, בת-ים, נתניה, קרית גת וכפר הנוער גן ונוף.

החלה ההרשמה לשנת הפעילות תשע"ט
פרטים בסניפים...

קבוצות איתן
השנה נפתחו לראשונה קבוצות איתן בסניפים (איתן- תוכנית המשלבת בין קבוצות הספורט של מכבי לתנועה))

תוכנית ההדרכה ´המדריך למדריך´ יצאה לדרך


ותיקים בתנועה
במסגרת פרויקט ארצי של מועצת תנועות הנוער -ותיקים בתנועה, לוקחים סניפי התנועה חלק בפרויקט ויוזמים פרויקטים משותפים עם ותיקי הישוב

הגשמה
השנה ישנן 7 קבוצות הגשמה: באר שבע, רמת גן, תל אביב, בת-ים, נתניה, קרית גת וכפר הנוער גן ונוף.

החלה ההרשמה לשנת הפעילות תשע"ט
פרטים בסניפים...

קבוצות איתן
השנה נפתחו לראשונה קבוצות איתן בסניפים (איתן- תוכנית המשלבת בין קבוצות הספורט של מכבי לתנועה))

תוכנית ההדרכה ´המדריך למדריך´ יצאה לדרך


ותיקים בתנועה
במסגרת פרויקט ארצי של מועצת תנועות הנוער -ותיקים בתנועה, לוקחים סניפי התנועה חלק בפרויקט ויוזמים פרויקטים משותפים עם ותיקי הישוב

הגשמה
השנה ישנן 7 קבוצות הגשמה: באר שבע, רמת גן, תל אביב, בת-ים, נתניה, קרית גת וכפר הנוער גן ונוף.

החלה ההרשמה לשנת הפעילות תשע"ט
פרטים בסניפים...

קבוצות איתן
השנה נפתחו לראשונה קבוצות איתן בסניפים (איתן- תוכנית המשלבת בין קבוצות הספורט של מכבי לתנועה))

תוכנית ההדרכה ´המדריך למדריך´ יצאה לדרך


ותיקים בתנועה
במסגרת פרויקט ארצי של מועצת תנועות הנוער -ותיקים בתנועה, לוקחים סניפי התנועה חלק בפרויקט ויוזמים פרויקטים משותפים עם ותיקי הישוב


סניפים

 
לחץ על שם הסניף כדי להיכנס ישירות לעמוד ה-  הסניפי: 
 
תל אביב- סניף חדש!!!
 
שלישי וחמישי 15:30-17:00
בן יהודה 227 תל אביב
tel.aviv@mtz.org.il  
  
שלישי 16:30-18:00     וחמישי 16:30-18:00
רח´ יקותיאל אדם 18, אור יהודה
 054-6792012
 
 
שני שלישי וחמישי 16:00-19:00 
רח´ שמעוני 18 (בחנייה), ב"ש
054-6792029
 
שלישי וחמישי 17:00-18:30
רח´ אורט ישראל 4 ביה"ס בן גוריון, בת-ים
054-6790161
 
שלישי ושישי 17:00-18:00  15:00-18:00 
רח´ הורוביץ 11, גדרה
 054-6792023
gedera@mtz.org.il 
 
שלישי ושישי 16:00-19:00 
רח´ הבושם, פינת רח´ הרצל, זכרון יעקב
054-6792006
 
שלישי ושישי 16:00-19:00 
רח´ אחד העם מול התחנה המרכזי, חדרה
054-6792007

שלישי 17:00-19:00 
רח´ גבעתי 21, חולון
054-6792083
 
שלישי 17:00-19:00  
שישי 14:00-16:00
מרכז היישוב, יד רמב"ם
054-6792519
 
 
שישי 14:00-17:00 
יום פעילות בוגרים 18:00-20:00 
 מרכז היישוב, כפ"ש
054-6792021
 
שלישי 17:00-19:00 
רח´ הכלנית, כרמ"ס
054-6792015
 
שלישי 17:00-18:30
שישי 16:00-17:30
 הכניסה לעיר (רחוב אדר, סמוך לתחנת דלק דור אלון), מודיעין
054-6792017
 
שלישי 17:00-18:30
שישי 16:00-17:30
חניון המרכז החינוכי, מכבים
0546792016
 
נחל בקע (ב"ש)-
שני שלישי וחמישי 16:00-19:00 
רח´ מנחם אבידום פינת משה חובב, מקלט 3, ב"ש
054-6791483
 
שלישי 17:00-19:00
ושישי 15:00-16:30
מרכז היישוב, נילי
054-6792018
שלישי 17:00-18:30
שישי 15:30-17:00 
רח´ תל אביב 21, נ"צ
054-6792010
 
שלישי וחמישי 16:00-19:00 
רח´ החשמונאים 16, נתניה
054-6792008
 
שלישי 17:00-18:30
שישי 15:00-16:30 
חיים לסקוב 9 רמת פולג, נתניה
054-6792009
 
שישי 16:00-18:00 
מרכז היישוב, פתחיה
054-6792518
 
שלישי 16:00-19:00 
חמישי 16:30-19:00 
רח´ הרימון סמטת הלוז, ק. גת
054-6791163
 
שלישי 16:00-20:00 שישי 14:00-18:00 
רח´ אבן תמר 2, סמוך להיכל הספורט גן-נחום, ראשל"צ
 054-6792013
 
שלישי וחמישי 16:00-19:00 
רח´ נווה דקלים 22, ראשל"צ
054-6792014
 
שלישי וחמישי 17:00-19:00
רח´ אינשטיין 16,בית לזרוס,  רמת גן
 054-6792011