תנועת הנוער המכבי צעיר | תנועת הנוער המכבי צעיר

רוג´ה בנישו ז"ל
Blacknet.co.il - בניית אתרים
אבא החל את תפקידו כיו"ר סניף מכבי צעיר בדימונה בתחילת שנת 2004 לאחר שהציעו לו לקבל את המושכות לידיו ולהתחיל לפעול למען התנועה והסניף בעיר.
אבא הסכים לבקשה זאת והחל לפעול מידית למען הסניף.
אבא החלאת פעילותו כיו"ר הסניף בתחילת שנת 2004  בדיוק בתחילת שנת הפעילות החדשה, אבא דאג לכך שיהיה ציוד ותנאים מתאימים לחניכים ולבוגרים.
לאבא היה חשוב להגיע לימי פעילות בסניף לבוא ולראות שהכול פועל כשורה ואין שום בעיה כלשהי לחניכים ולבוגרים, הוא היה דואג לשוחח עם החניכים והבוגרים בכל יום פעילות או ישיבה כלשהי שהייתה מתקיימת בסניף הוא היה פועל ביום יום למען הסניף.
אם במקרה חניך לא היה יכול לשלם את המחיר לטיול או פעילות כזו או אחרת אבא היה ישר דואג לזה שהחניך לא ישלם מחיר גבוה לפעילות, הוא היה מוצא פתרון לכל דבר למען הסניף.
לא היה חניך או בוגר שלא הכיר את אבא!

בתאריך ה- 25.6.07  הובהל אבא לבית  החולים לאחר שהרגיש התדרדרות במצבו הבריאותי ולאחר בדיקות נודע לנו שחיידק מסוכן ניתפס במסתם הלב וזה הדבר שגורם להתדרדרות המצב הבריאותי ואז הוחלט לנתחו בשביל להוציא את החיידק מליבו.
בתאריך ה- 29.6.07 נכנס אבא לחדר הניתוח שנערך קרוב ל-14 שעות ומשם הוא יצא במצב של הרדמה .
לאחר יומיים בתאריך 1.7.07 נדם ליבו של אבא והוא נקבר בבית העלמין בעיר דימונה שאותה הוא אהב מאוד.
אבא השאיר אחריו את אימי שלומית בנישו, את אחותי הבכורה חני ועוד שני אחים גדולים אבי וזוהר.
אני שי בנישו בנו הקטן של רוגה בנישו ז"ל  החלטתי ללכת בדרכו של אבא ולהמשיך לפעול למען התנועה גם בזמן שירותי הצבאי ואחרי השירות הצבאי להיכנס ולפעול יותר חזק בשביל התנועה.

 
אבא אני מתגעגע המון, אני בטוח שאתה דואג לכולם מלמעלה תהיה נשמתך צרורה בצרור החיים - אמן!
 
 

אוהב המון , בנך שי בנישו, בוגר תנועת הנוער ה"מכבי הצעיר"